ОГОЛОШЕННЯ

2021-04-29

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади директора Єрківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М. Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області

Відділ освіти, культури виконавчого комітету Єрківської селищної ради відповідно до розпорядження від 28.04.2021 р. №94 «Про проведення конкурсу на заміщення посади директора Єрківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М. Чорновола Єрківської селищної ради, Черкаської області, що знаходиться за адресою: 20505, Черкаська область, Звенигородський район, смт. Єрки, вул. Чорновола,1.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду керівника Єрківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М. Чорновола Єрківської селищної ради, Черкаської області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі до відділу освіти, культури виконавчого комітету Єрківської селищної ради за адресою: вул. Чорновола 2, смт. Єрки, Звенигородського р-ну, Черкаської обл., 20505 подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невідємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (документ державного зразка про середню/вищу освіту, в якому зазначено про вивчення предмету/дисципліни, що підтверджують знання української мови на рівні не нижче достатнього);

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посади керівника закладу загальної середньої освіти Єрківської селищної ради в якому визначені перелік питань на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань розміщуються на офіційному веб-сайті Єрківської територіальної громади та офіційному веб-сайті Єрківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М. Чорновола.

Строк подання документів – з 29.04.2021 р. до 20.05.2021 р.

Конкурсний відбір буде проведений у приміщенні Єрківської селищної ради за адресою: вул. Чорновола 2, смт. Єрки, Звенигородського р-ну, Черкаської обл., 20505 – 27.05. 2021 р.

Інна Сагало, тел..0972107897, електронна адреса: srerku@ukr.net –уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі.

Кiлькiсть переглядiв: 27

Коментарi