• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Досягнення учнів

Учні школи під керівництвом вчителів стають переможцями таких конкурсів: Всеукраїнського фізичного конкурсу „Левеня“, Міжнародного математичного конкурсу „Кенгуру“, Всеукраїнського інтерактивного конкурсу юних суспільствознавців „Кришталева сова“, Всеукраїнського інтерактивного історичного конкурсу „Лелека“, українознавчої гри „Соняшник“, Міжнародної природознавчої гри „Геліантус“, Міжнародного природничого конкурсу „Колосок“, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика тощо.

У 2014 – 2015 н.р. 6 учнів школи здобули І місце в І етапі конкурсу-захисту МАН (Забудська Галина, учениця 10-Б класу ;секція теології, релігієзнавства та історії релігії (науковий керівник Сторожук Г.В.); Забудська Галина, учениця 10-Б класу; секція мистецтвознавства (науковий керівник Сторожук Г.В.); Карпюк Ліна, учениця 10 класу; секція етнології (науковий керівник Сторожук Г.В.,); Колісник Сергій, учень 11-А класу; секція історії України (науковий керівник Янворська Л.А.); Бондаренко Андрій, учень 11-А класу; секція історії України (науковий керівник Янворська Л.А.); Ткаченко Аліна, учениця 9-А класу; секція фольклористики (науковий керівник Сторожук Г.В.). у ІІ етапі МАН - Колісник Сергій, ІІІ місце, Карпюк Ліна, ІІ місце, Забудська Галина, ІІ/ІІІ місце, Ткаченко Аліна, ІІІ місце. У 2015 – 2016 році у ІІ етапі МАН – Карпюк Ліна, ІІІ/ІІІ місце, Забудська Галина, ІІ/ІІІ місце, Нікітюк Даніїл – ІІІ місце.

У 2013 – 2014 н.р. у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“), в рамках Х районного туристичного походу „Козацькі мандри“ команда „Єрківський курінь“ здобула І місце. У 2014 – 2015 н.р. – І місце. У 2015-2016 н.р. – І місце.

У 2015 – 2016 н.р. учениця 8 класу здобула ІІ місце в обласному етапі фестивалю „Мистецький дивограй Черкащини“.

З року в рік учні школи показують високі результати під час складання ЗНО та підтверджують отримання свідоцтв з відзнакою та Срібної і Золотої медалей.

В школі налагоджена робота з обдарованими дітьми, розроблені основні напрями та завдання роботи з обдарованими щодо реалізації програми ,,Обдарована дитина“. Використовуючи курси за вибором, факультативні заняття та гуртки, створюються умови для розвитку здібностей обдарованих дітей та заохочення їх до творчої самостійної роботи.

Виховна система нашої школи охоплює весь педагогічний процес, інтегруючи навчальні заняття, позаурочне життя дітей, різноманітну діяльність і спілкування за межами школи.

В школі розвинена мережа гуртків. Цього року до послуг учнів – 17 гуртків, які створені відповідно до запитів учнів, батьків та можливостей навчального закладу за принципом залучення більшого числа учнів до роботи в гуртках та секціях за інтересами. Результати своєї діяльності гуртківці неодноразово представляли під час предметних декад та тижнів, брали участь у культурно-масових та суспільно-корисних заходах, які проходили в школі.

Поряд з традиційними формами виховної роботи значне місце посідає шкільне учнівське самоврядування. У 2015-2016 н.р. президент школи Нікітюк Д. здобув І місце в районному конкурсі „Лідер“.

Неодноразово за участю всього колективу школи проводилися благодійні ярмарки. Так, за кошти, зібрані на ярмарках, відкрито меморіальну дошку випускнику школи Бохоньку С., який загинув на сході України, висаджено Алею Миру з ялівцю (39 шт), надано матеріальну допомогу учасникам АТО.

До 60-річчя та 65-річчя Перемоги у Другій світовій війні на території школи було висаджено 2 алеї туй, випускниками 2007 року був посаджений липовий гай, учні школи дбають про дендропарк „Мала Софіївка“.

Школа формує в учнів громадянську зрілість, розуміння особистої відповідальності за свій внесок у національно-культурне відродження України, у розбудову незалежної держави .

/Files/photogallery/732/28.jpg

Шкуренко Анжеліка,учениця 11-Б класу,III місце в II етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН./Files/photogallery/732/Ерки_Катериноп_район підписана.jpg

Лауреат культурно-мистецького фестивалю "Шлях до Тараса",учениця 11-Б класу,Сікорська Світлана.
/Files/photogallery/732/DSC_0570.JPG

3 квітня 2013 року команда школи "101" брала участь у районному етапі фестивалю ДЮП і зайняла ІІІ місце.

/Files/photogallery/732/7.jpg

Карпюк Ліна,учениця 8-Б класу- ІІ місце в обласному етапі олімпіад з української мови і літератури

./Files/photogallery/732/32.jpg

Курінна Аліна,учениця 11-Б класу,нагороджена грамотою за участь у конкурсі-захисті учнів-членів МАН.

/Files/photogallery/732/29.jpg

Калниболотчук Ірина,учениця 11-Б класу,III місце в II етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Досягнення учнів у 2016-2017 навч. році

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

І місце

- Абрамова Діана (11 клас);

- Нікітюк Данііл (9 клас);

- Ткаченко Аліна (11 клас);

- Коміренко Олександра (10 клас);

- Кукуруза Аліна (10 клас);

- Поліщук Анастасія (9 клас) – керівник Янворська Л.А.

ІІ етап :

І місце

- Абрамова Діана (11 клас);

ІІ місце

- Нікітюк Данііл (9 клас);

- Ткаченко Аліна (11 клас);

ІІІ місце

- Коміренко Олександра (10 клас);

- Кукуруза Аліна (10 клас);

-

Поліщук Анастасія (9 клас) - Грамота

Керівник Янворська Л.А.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ УЧАСТІ УЧНІВ У ВИСТАВКАХ, КОНКУРСАХ, ТУРНІРАХ

Назва конкурсу

Місце

Туристичний похід „Козацькі мандри“, загін „Козацька сотня“ – керівник Крецул С.В.

І місце

На платформі Google Hangouts відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з канадознавства – Коміренко Олександра (10 клас) – керівник Янворська Л.А.

І місце

ІІ Всеукраїнський конкурс школярів «Літературний Всесвіт», номінація «Нова космічна казка» (старша група) – Поленякіна Анна (7-Б клас) – керівник Онатій В.Т.

ІІІ місце

Конкурсі FIRST LEGO League Jr, номінація «Найбільш ґрунтовне дослідження» – Скоромна Оксана, Фіногенова Альона, Кучеренко Ярослав, Теліженко Максим (4 клас) – керівник Білоус Л.Г.

І місце

Назва конкурсу

Місце

Відкритий турнір з баскетболу серед дівчат на честь Героя України В.М.Чорновола – керівник

ІІ місце

Конкурс „Наукова Ліга“ (8 клас) – керівник Свирид Н.П.

ІІ місце

Нагрудний знак та посвідчення „Відмінник захисту Вітчизни“ – Хамаза Максим (10 клас), вчитель Сагало В.М.

Міжнародний фестиваль „Смарагдові витоки“ (м.Мукачево), номінація „Солісти-вокалісти“ – Радько Ліля (9-Б клас), керівник – Монахова Н.В.

ІІІ місце

Міжнародна гра Sunflowerіз світової літератури: Всеукраїнський рівень : ІІ ступеня – 3; ІІІ ступеня – 3. Регіональний рівень: І ступеня – 3; ІІ ступеня – 1; ІІІ ступеня – 3 – керівник Крецул С.В.

„Лелека“ („Срібний лелека“ – 1, „Бронзовий лелека“ – 5) – керівник Янворська Л.А.

„ Левеня“ - відмінний сертифікат – 5 – керівник Сагало В.М., Сколотяний П.М.

Міжнародна конференція МАН „УКРАЇНА ОЧИМА МОЛОДИХ“ – Коміренко Олекасндра (10 клас), Поліщук Анастасія (9 клас) – керівник – Янворська Л.А.

Грамота

Творчий проект „Тріумф - Fest“ – Молочева Даша (6-Б) – керівник Матвійчук О.О.

І місце

WIENERSTERNE(„Віденські зорі“) – Молочева Даша – керівник – Матвійчук О.О.

І місце

„PRAZSKY HVEZDOPAD“ („Празький зорепад“) – Молочева Даша (6-Б)– керівник Матвійчук О.О.

І місце

Обласний дебатний турнір зі сталого розвитку: Кукуруза Алан. Борисенко Владислав, Москаленко Ольга, Успаленко Іван – керівник Янворська Л.А.

Сертифікат

Обласні змагання з волейболу серед юнаків 2000-2002р.н. – керівник Плахотник В.Ф.

ІІІ місце

Участь у обласному конкурсі «Героями не народжуються». Гурток „Пошук “ керівник Крецул С.В.

І місце

Колективна радіостанція UR4CXI:

- Всеукраїнські заочні змагання з радіозв´язку на коротких хвилях до Дня захисника України на призи Музею військ зв´язку Збройних Сил України – Поліщук Вікторія (6-А), Петровська Марія (7-Б);

- Всеукраїнські заочні змагання учнівської молоді з радіозв´язку на коротких хвилях на кубок УДЦПО;

- Обласний залік 43 Всеукраїнських відкритих змагань з радіозвязку на коротких хвилях на Кубок Українського державного Центру позашкільної освіти – Поліщук Вікторія (6-Б), Величко Анастасія (9-А);

- Чемпіонат України 2016 року з радіозв´язку на коротких хвилях телефоном в командному заліку серед жінок

- „ Міні-тест ЮТ“ – Поліщук Вікторія (6-А), Величко Анастасія (9 клас);

- Всеукраїнські змагання з радіозв´язку на коротких хвилях пам'яті Гусєва В.П. Група В;

І місце

І місце

І місце

ІІ місце

ІІ місце

ІІ місце

- РадіоІНФОРМ;

- „Український богатир Іван Піддубний“ (за встановлення радіозв'язків з аматорськими радіостанціями Черкаської області, Батьківщиною Івана Максимовича Піддубного) – Поліщук Вікторія, Лазаренко Єва-Марія (6-Б);

- Всеукраїнські відкриті заочні змагання учнівської молоді з радіозв´язку на коротких хвилях „ Кубок імені Віталія Мархасіна UB5BK/VE6JO“;

-„Черкаський котел“ – за встановлення радіозв'язків з аматорами Черкаської області з нагоди 73-ї річниці Корсунь-Шевченківської операції в період з 24 січня по 17 лютого 2017 року – Головатюк Влада, Будник Василь, Дишлевий Максим, Поліщук Вікторія, Пахомов Валентин, Коваленко Жанна, Величко Анастасія, Буряк Олександра;

- „Кобзар“ - за встановлення радіозв'язків з радіоаматорами Черкащини з нагоди 203-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка – Головатюк Влада, Дишлевий Максим, Будник Василь, Поліщук Вікторія.

Керівник – Андрусов Я.М.

Сертифікат

Диплом

Сертифікат

Диплом

Диплом

У Єрківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М.Чорновола навчається 539 учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

  • Віка Теліженко

    2014-12-04 13:45:09

    Ліна я з тобою погоджуюсь!!!!...

  • Іруська Дранко

    2013-01-29 16:55:09

    Лін, згодна!!!......

  • Карпюк Ліна

    2012-05-24 10:25:08

    Єрківська школа найкраща!!!.........